Paskola pensininkams, senjorams

2021.07.12

Papildomų pajamų kartais prireikia visiems – nepriklausomai nuo to, koks jūsų amžius ar kur jūs gyvenate. 

Paskolų pensininkams sąlygos

Paskolos suteikimo ir pinigų grąžinimo sąlygos priklauso nuo daugybės įvairiausių rodiklių: gaunamų pajamų, jų tvarumo, ankstesnių įsipareigojimų ar šeimyninės padėties. Amžius – vienas iš rodiklių.

Natūralu, jog vyresniame amžiuje paskolos gavimas kiek apsunksta: skirtingi paskolų teikėjai paskolos teikimo nuostatuose dažniausiai apibrėžia skirtingas amžiaus ribas. TF Bank suteikiama paskola pasinaudoti gali Lietuvos gyventojai nuo 22 iki 75 metų, tad greita finansinė pagalba suteikiama ir senjorams.

Svarbu ir tai, jog pensinis amžius Lietuvoje gali skirtis dėl užimtų pareigų ar profesijos. Pavyzdžiui, policijos pareigūnai į pensiją gali išeiti sulaukę vos 45-erių, ugniagesiai – 55-erių. Tai savo ruožtu turi įtakos kredito reitingui ir reiškia, jog gali skirtis ir pensininkams suteikiamos vartojimo kredito sąlygos: mėnesio įmokų sumos, didelės ar mažos palūkanos bei kitos sąlygos.

Svarbu ir tai, kokią sumą norima pasiskolinti. Trumpalaikės paskolos dažniausiai suteikiamos norintiems pasiskolinti nedideles sumas, dažniausiai apsiribojančias kelių tūkstančių eurų rėžiuose. Mažesnes ir trumpesnio grąžinimo laikotarpio paskolas vyresnio amžiaus žmonėms gauti bus lengviau dėl mažesnių įmokų sumų. Tuo tarpu ilgalaikės paskolos dažniausiai suteikiamos siekiantiems didesnių sumų – TF Bank ši suma gali siekti iki 15 000 Eur. 

Kur galima panaudoti suteiktą vartojimo paskolą?

Kone dažniausias vartojimui suteikiamų paskolų panaudojimo būdas vyresniame amžiuje – būsto atnaujinimas. Šie pinigai skiriami kapitaliniam ar kosmetiniam buto ar namo remontui, šildymo sistemos atnaujinimui, baldų ar buitinės technikos įsigijimui.

Vartojimui skirti pinigai taip pat dažnai naudojami ir didesniems pirkiniams įsigyti – automobiliui, baldams ar buitinei technikai. Nors pastaruosius galima įsigyti ir lizingu, greitasis kreditas dažniausiai yra populiaresnis nei lizingas dėl patogių sąlygų: nereikia jokio pradinio įnašo, o pinigus galima panaudoti ir kitoms reikmėms.

Paskolos senjorams internetu arba telefonu

Pasinaudoti TF Bank suteikiama paskola galima ir namų sąlygomis – užtenka turėti prieigą prie interneto mobiliajame telefone arba kompiuteryje.

Paskolos paraišką pateikti galima internetiniame tinklalapyje tfbank.lt. Pasirinkite jums reikalingą paskolos tipą, suveskite norimą paskolos sumą ir grąžinimo terminą bei sužinokite, kokia preliminari mėnesio įmoka jūsų lauktų. Jeigu ši suma jums atrodo tinkama, spauskite mygtuką „Gauti paskolą“. Naujai pasirodžiusiame lange prisijunkite su „Smart-ID“ programėle, mobiliuoju parašu arba tęskite neprisijungę. Galiausiai užpildykite visus reikalingus asmens duomenis, patvirtinkite, jog susipažinote su mūsų sąlygomis bei taisyklėmis ir paskutiniame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę. Jeigu ieškote greito sprendimo, tapatybę tvirtinkite „Smart-ID“ programėle arba mobiliuoju parašu – šie būdai užtikrins greitesnį mūsų atsakymą. Tapatybę taip pat galima patvirtinti elektronine bankininkyste, atlikus 1 cento pavedimą. Priklausomai nuo to, kurį tapatybės tvirtinimo būdą pasirinkote, siūlomą sutartį galėsite peržiūrėti kitame žingsnyje arba jus apie ją informuosime telefonu bei el. paštu.

Sutartį pasirašyti galėsite fiziniu arba elektroniniu būdu. Pasirinkus fizinį būdą, sutartį jums atveš mūsų partneriai – DPD Lietuva kurjeriai, o elektroniniu būdu pasirašyti galėsite su „Smart-ID“ arba mobiliuoju parašu.

Jeigu kyla klausimų, kaip užpildyti paraišką paskolai internetu, mes mielai jums padėsime. Paskambinkite mums telefono numeriu 1899 (arba +37052142310, jeigu skambinsite iš užsienio), o mūsų profesionalūs konsultantai padės visus aukščiau aprašytus žingsnius įgyvendinti. Jums tereikės užpildyti reikalingą informaciją ir patvirtinti savo tapatybę. Telefonu jums padėsiantys TF Bank konsultantai jokiu būdu neprašys jūsų atskleisti jokios konfidencialios informacijos, tad būsite tikri dėl savo saugumo.