Pristatome atnaujintą tinklalapį!

2020.04.30
TF Bank

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad TF Bank atsinaujino savo tinklalapį ir patobulino paskolos gavimo procesą.  Šis patobulinimas suteiks ryškesnį veidą ir vėliau bus naudojamas visose TF Bank grupės šalyse.

TF Bank - tai internetinis paskolų bankas, tad interneto svetainė - pagrindinis mūsų darbo su klientais įrankis. Siekėme, kad ji taptų patogesnė ir gražesnė, tad buvo atnaujintas tiek svetainės dizainas, tiek paraiškos pateikimo procesas, per kurį klientai kreipiasi dėl paskolų. 

 

 

Nuo šiol naujai sudarę sutartis klientai nebeturės laukti kurjerio tam, kad pasirašytų sutartį. Visas sutarties sudarymo ir pasirašymo procesas buvo perkeltas į internetinę erdvę, pasinaudojus m. parašo arba Smart-ID programėlės suteikiama tapatybės identifikavimo galimybe. Dirbdami prie nuotolinio sutarties sudarymo proceso stengėmės, kad jis būtų ypač patogus mūsų klientui, tad informacija yra segmentuota - užtenka užpildyti minimalius asmens duomenis tam, kad galėtume atlikti kreditingumo vertinimą ir pateikti geriausią paskolos pasiūlymą. Čia ypač didelį vaidmenį turėjo mūsų kolegų skandinavų patirtis, kurie internetinėje platformoje paskolas teikia jau daugiau negu 30 metų. 

Atnaujintas tinklalapio dizainas bei struktūra pagerins vartotojo patirtį. Siekėme laikytis minimalistinio dizaino, kuris yra artimas TF Bank kultūrai, ir neblaško vartotojo naršant internetinį puslapį. Ypač didelį dėmesį skyrėme tam, kad lankytojams būtų patogu surasti visą ieškomą informaciją apie paskolos sąlygas, paskolos gavimo procesą ir kitus mūsų klientams opius klausimus. Puslapio kūrimo procese į jį siekėme žvelgti lankytojo akimis, atlikome puslapio optimizavimo testus, kurie padėjo priimti daugelį dizaino sprendimų.

Nuo šiol TF Bank tinklaraštyje reguliariai rasite įrašus, kurie padės Jums geriau suprasti ir valdyti savo asmeninius finansus bei suteiks naudingos informacijos aktualiais klausimais. 

Dėkojame visai komandai, kuri prisidėjo prie šio darbo, o Jums linkime puikios patirties naršant TF Bank tinklalapį!