TOP5 vasaros pirkiniai namams

2020.07.21
TF Bank
Paskola remontui
TF Bank TOP

Sunku patikėti, bet jau prabėgo pusė vasaros! Lietuvoje tai ypač trumpas ir malonus laikas, tad išnaudok jį pilnai – pramogauk, skaniai valgyk ir nebesikankink su buities darbais. Paruošėme TOP5 daiktų sąrašą, kurie likusią vasaros dalį paverstų daug geresne! Trūksta pinigų pirkiniams? TF Bank šiuo metu vykdo akciją paskoloms namų remontui ir įrengimui. Gautus pinigus galite panaudoti bet kokioms namų reikmėms.


#1 Naujausias grilius

Valgyti skaniai mėgsta tikrai visi, o vasara ir griliaus patiekalai – tai neišskiriamas duetas. Didelis grilius, kuris padės pamaitinti visą šeimyną – privalomas pirkinys visiems!

 

 

#2 Patogūs terasos baldai

Vasarą daugiau negu pusė gyvenimo persikelia į kiemą, todėl patogūs ir gražūs terasos baldai yra privalomi! Leisk laiką komfortiškai – terasos krėslas turi būti tinkamas ir valgyti šašlykus, ir nusnausti pokaičio pusvalanduką po gardžių pietų.

 

 

#3 Erdvus lauko baseinas

Tenka pripažinti, kad klimatas Lietuvoje sparčiai keičiasi ir vasara mus lepina vis daugiau karštų dienų. O kas gali būti geriau karštą dieną negu didelis vėsus baseinas Tavo kieme! Pats laikas rimtai pamąstyti apie šį pirkinį.

 

 

#4 Nauja sodo technika

Kiekvienas žolės pjovimas – tai didelė kančia? Viena iš priežasčių gali būti sena arba per silpna žoliapjovė. Atsinaujink sodo techniką dabar ir pradėk mėgautis sodo priežiūros darbais – nesvarbu, ar tai nauja žoliapjovė ar traktoriukas, o gal žolės pjovimo robotas?

 

 

#5 Kondicionierius namams

Nors pastarosios dienos ir vėsesnės, tačiau dar nepamiršai alinančiai karštų dienų ir naktų. Esame tikri, tokie orai dar sugrįš į Lietuva! Būk tam pasirengęs ir pasirūpink namų kondicionieriais.