TOP vasaros automobiliai

2020.05.22
TF Bank TOP
Paskola automobiliui

Visi žino tą jausmą, kai ateina karštas vasaros savaitgalis, o pasiruošimas jam prasideda nuplaunant savo mylimą automobilį. Kiekviena kelionė, nesvarbu, ar prie artimiausio ežero, ar į kitą šalies galą su šeima, draugais, o gal net ir vienam, vasarą yra ypatinga. Bet svarbu nepamiršti, kad bet kurią kelionę išskirtine paverčia nuostabus automobilis! Mes sudarėme TOP5 vasaros automobilių sąrašą, jeigu nuspręsite atsinaujinti automobilį prieš vasarą. Beje, TF Bank gali Jums suteikti automobilio paskolą puikiomis sąlygomis.

 


Porsche 718 Boxster

Porsche – daugelio svajonių automobilis. Tikrai ne veltui! Boxster modelis, pradėtas gaminti 1996 m., drauge su BMW ir Mercedes Benz smarkiai pakeitė sportinių automobilių rinką. Žinoma, Porsche visada buvo lyderis šioje srityje, tad vasarą riedėti miesto gatvėmis sėdint 300 AG ne tik priverčia vairuotoją jaustis ypatingu, bet ir atsisukti praeivius!

 

 

Mazda MX –5 Miata

Nuostabus vasaros automobilis tiems, kurių biudžetas yra ribotas! Ne veltui jau daugiau negu tris dešimtis metų skaičiuojanti Mazda Miata visai neseniai atnaujino savo trečios kartos automobilį. Sportiškumas, gera nuotaika ir vėjas plaukuose – tai dalykai, kuriuos tikrai patirsite šiame automobilyje. Beje, automobilių rinkoje jau kuris laikas sklinda gandai, kad bendradarbiaudami su Alfa Romeo Mazda greitu metu pristatys Miatą su turbokompresoriniu varikliu.

 

 

Alfa Romeo Spider

Tikriausiai pats išvaizdžiausias sąrašo automobilis, kuris niekam nepraslys pro akis. Visi žino, kad perkant itališką automobilį, perki ne tik transporto priemonę, bet ir stilių, nepriekaištingą išvaizdą ir tam tikrą gyvenimo būdą. Pirmos keturios Alfa Romeo Spider kartos, kurios pasižymėjo ypatingu dizainu, jau seniai nebėra gaminamos, tačiau patys kantriausi gali pagauti laikas nuo laiko pasirodantį pardavimo skelbimą!

 

 

Audi TT

2019 metais Audi buvo išrinktas tautos automobiliu. Taip nutiko tikrai ne veltui! Puiki kokybė, vairavimo malonumas ir solidus dizainas – tai padėjo Audi suburti ištikimų vairuotojų ratą. Vasariškiausiu Audi automobliu tituluojame Audi TT. Atėjus vasarai šis mažas kupė, kuris 100 km/h pasiekia per mažiau negu 5 s. pradžiugintų ne vieną vairuotoją.

 

 

Jeep Wrangler

Mėgstantys aktyvią veiklą lauke – nuo žvejybos iki kaitavimo, bei vėją plaukuose tikrai supras, kodėl pasirinkome šį automobilį.  Nors Jeep Wrangler nėra ypač populiarus automobilis Lietuvoje, bet jeigu žodis bekelė nėra svetimas, amerikietiškas stilius artimas, o kuro sąnaudos negąsdina – tai nuostabus pasirinkimas!

 

 


Jau seniai automobilis nebėra tik transporto priemonė nusigauti nuo taško A į tašką B – tai gyvenimo būdo dalis ir gerų emocijų šaltinis. TF Bank skolina geroms emocijoms ypač geromis sąlygomis!