Apie TF Bank

KAS MES ESAME?

TF Bank - tai internetinis paskolų bankas, mes dirbame jau daugiau negu 30 metų. Savo veiklą pradėjome Švedijoje, o šiandien veiklą vykdome jau dešimtyje Baltijos jūros regiono šalių: Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Danijoje ir Austrijoje.

KĄ MES DAROME?

Šiuo metu Lietuvoje teikiame vartojimo paskolas ir refinansavimo paslaugas žmonėms, kurie ieško protingo ir prieinamo sprendimo neišeinant iš namų.

KODĖL RINKTIS MUS?

TF Bank skolina atsakingai ir siūlo protingą kainą. Prireikus suteikiame paskolas, kurių kainos konkuruoja tradicinių bankų paskolomis, netaikome papildomų mokesčių nusprendus išmokėti paskolą anksčiau ir konsultuojame, kokį finansinį sprendimą geriausia priimti būtent Jūsų indvidualioje situacijoje. 

 

TF bank AB buvo įkurtas Švedijoje 1987 m., siekiant suteikti galimybę klientams apmokėti pirkinius. Po kurio laiko TF Bank AB grupė išplėtė savo paslaugų spektrą ir geografiją. Daugiau informacijos apie TF Bank AB tarptautinę veiklą galima rasti pagrindiniame TF Bank Group puslapyje. TF Bank AB yra registruotas Švedijoje ir jį kontroliuoja Švedijos finansų priežiūros tarnyba Finansinspektionen. Visą informaciją apie TF Bank AB registraciją taip pat galite rasti Finansinspektion pagrindiniame puslapyje. Lietuvoje TF bank AB teikia vartojimo paskolas nuo 2018 m. pavasario, vadovaudamasis laisve teikti paslaugas EEZ. Informacija apie TF bank AB kaip Lietuvos paslaugų teikėjo registravimą iš EEZ pateikiama Lietuvos banko pagrindiniame puslapyje.TF bank AB buvo įkurtas Švedijoje 1987 m., siekiant suteikti galimybę klientams apmokėti pirkinius. Po kurio laiko TF Bank AB grupė išplėtė savo paslaugų spektrą ir geografiją. Daugiau informacijos apie TF Bank AB tarptautinę veiklą galima rasti pagrindiniame TF Bank Group puslapyje. TF Bank AB yra registruotas Švedijoje ir jį kontroliuoja Švedijos finansų priežiūros tarnyba Finansinspektionen. Visą informaciją apie TF Bank AB registraciją taip pat galite rasti Finansinspektion pagrindiniame puslapyje. Lietuvoje TF bank AB teikia vartojimo paskolas nuo 2018 m. pavasario, vadovaudamasis laisve teikti paslaugas EEZ. Informacija apie TF bank AB kaip Lietuvos paslaugų teikėjo registravimą iš EEZ pateikiama Lietuvos banko pagrindiniame puslapyje.TF bank AB buvo įkurtas Švedijoje 1987 m., siekiant suteikti galimybę klientams apmokėti pirkinius. Po kurio laiko TF Bank AB grupė išplėtė savo paslaugų spektrą ir geografiją. Daugiau informacijos apie TF Bank AB tarptautinę veiklą galima rasti pagrindiniame TF Bank Group puslapyje. TF Bank AB yra registruotas Švedijoje ir jį kontroliuoja Švedijos finansų priežiūros tarnyba Finansinspektionen. Visą informaciją apie TF Bank AB registraciją taip pat galite rasti Finansinspektion pagrindiniame puslapyje. Lietuvoje TF bank AB teikia vartojimo paskolas nuo 2018 m. pavasario, vadovaudamasis laisve teikti paslaugas EEZ. Informacija apie TF bank AB kaip Lietuvos paslaugų teikėjo registravimą iš EEZ pateikiama Lietuvos banko pagrindiniame puslapyje.

Istorija
1987
TF BANK AB pradeda teikti vartojimo paskolas Švedijoje.
1999
Įsteigiamas padalinys Suomijoje, teikiamos vartojimo ir tikslinės paskolos.
2004
Pradedama veikla Norvegijoje ir Danijoje.
2005
Pradedamos teikti kaupiamųjų indėlių paslaugos.
2006
Įsteigiamas padalinys Estijoje.
2012
TF Bank suteikiama banko licencija. Lenkijoje pradedamos teikti vartojimo paskolos.
2014
Kompanija investuoja į interneto bankininkystės sprendimus šiaurės šalyse.
2015
TF Bank įsigyja Norvegijos BB Bank.
2016
TF Bank pradedamas listinguoti Nasdaq Stock Exchange biržoje. Vartojimo paskolos pradedamos teikti Latvijoje.
2017
Pradedama veikla Vokietijoje.
2018
Vartojimo paskolos pradedamos teikti Lietuvoje.
2019
Pradėtos išduoti kreditinės kortelės Vokietijoje.

TF Bank veiklą prižiūrinčios institucijos