Paskolų Refinansavimas

 Paskolų refinansavimas 

Sužinokite, kiek galite sumažinti paskolų įmokas!

Loading

Refinansuokite paskolas lengviau!

 • Fiksuotos palūkanos nuo 17.5 %.
 • Refinansuojamos paskolos nuo 1 000 iki 20 000 € iki 96 mėn. laikotarpiui.
 • Sutarties sudarymo mokestis - 0 €.
 • Sutarties administravimo mokestis - 0 €.
 • Galimybė pasiskolinti papildomai savo reikmėms.
 • Profesionali nemokama finansinė konsultacija.
 • Neribojamas refinansuojamų paskolų skaičius.


Pavyzdžiui: skolinantis 6000 €, sutartį sudarant 72 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 135.16 €, metinė palūkanų norma – 17.5%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 €, BVKKMN – 18.98 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 9731.25 €.

Būkite atidūs! Pastebimas didėjantis sukčiavimo ir apgaulingų skambučių ir SMS žinučių skaičius, kurių tikslas - išvilioti Jūsų pinigus, pasinaudojant Jūsų vartojimo paskola.

Kodėl verta rinktis TF Bank paskolų refinansavimą?

 

 • Refinansavimą gausite ypač greitai –per 1 d.d.
 • Niekur vykti nereikės – kreditų refinansavimo sutartį sudarysite ir pasirašysite internetu.
 • Nemokamai pakonsultuosime.
 • Galėsite pasiskolinti papildomai savo reikmėms, įvertinus Jūsų finansavimo galimybes.
 • Galėsite refinansuotą paskolą grąžinti anksčiau be papildomų mokesčių.
 • Galėsite pasinaudoti mėnesio trukmės kredito atostogomis kartą per sutarties laikotarpį.

 

Refinansuoti paskolą

Konsultacija dėl paskolų refinansavimo

Detalios kreditų refinansavimo sąlygos

 

 • Refinansavimo paskolos suma nuo 1000 € iki 20 000 €.

 • Laikotarpis nuo 12 iki 96 mėnesių.

 • Metinė palūkanų norma nuo 17.5%. 

 • Mėnesio administravimo mokestis nuo - 0 € .

 • Sutarties sudarymo mokestis - 0 € .

Galutinis paskolų refinansavimo pasiūlymas priklauso nuo pajamų ir įsipareigojimų bei kreditingumo vertinimo.

Pavyzdžiui: skolinantis 6000 €, sutartį sudarant 72 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 135.16 €, metinė palūkanų norma – 17.5%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 €, BVKKMN – 18.98 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 9731.25 €.

 

Refinansuoti paskolą

Paskolų refinansavimo sąlygos

Reikalavimai, norintiems refinansuoti paskolas su TF Bank

 

 • Darbo stažas – ne mažiau 4 mėnesiai.
 • Nėra pavėluotų mokėjimų kitiems kreditoriams.

 

Refinansuoti paskolą

Reikalavimai norintiems gauti paskolą

Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolų refinansavimą

Refinansavimas yra puikus įrankis, siekiant sutaupyti. Tai – naujos paskolos ėmimas, kuria padengiami turimi kreditai. Pasinaudojus refinansavimu, galima ne tik sumažinti palūkanų normą ar mėnesio įmoką, bet ir gauti palankesnius paskolos išmokėjimo terminus.

Refinansavimas be turto įkeitimo yra vienas dažniausių TF Bank klientų pasirinkimų, kadangi ,norint pasinaudoti refinansavimu, jums nebūtinas joks išankstinis pasiruošimas.

Sutaupyti įmanoma dėl labai paprastos priežasties: sąlygos, kuriomis pasinaudojote paskola prieš kelerius metus, šiandien gali būti visiškai pasikeitusios. Pavyzdžiui, pakeitėte darbą ar buvote paaukštintas pareigose, susituokėte ir kt. Be to, skirtingi kreditoriai taiko skirtingas paskolų sąlygas. Visi šie veiksniai dažnai teigiamai atsiliepia jūsų kreditingumui ir siūlomoms refinansavimo sąlygoms.

Užpildžius refinansavimo paskolos paraišką, TF Bank specialistai įvertins Jūsų paskolų refinansavimo galimybes ir pateiks paskolų refinansavmo pasiūlymą. Jei pasiūlymas tiks, Jums beliks kreiptis į kreditorius ir pateikti tikslius turimų paskolų likučius. Gavę paskolos likučius, paruošime paskolų refinansavimo sutartį. Po sutarties pasirašymo, Jūsų paskolas apmokėsime, o Jūs įsipareigojimai bus perkelti į TF Bank.

Turite daugiau klausimų apie refinansavimą?

Refinansuokite paskolas greitai, skaidriai ir patogiai

1. Prisijunkite nuotoliniu būdu.

2. Užpildykite paraišką ir gaukite pasiūlymą.

3. Susipažinkite su sutarties sąlygomis ir pasirašykite sutartį.

4. Gaukite pinigus į banko sąskaitą.

Daugiau straipsnių apie paskolas ir paskolų refinansavimą

Kodėl verta perkelti paskolas į TF Bank?

 

Refinansuoti savo turimą paskolą su TF Bank galite patogiai sėdėdami namuose. Visas refinansavimo procesas vykdomas internetu, o sutartis pasirašoma elektroniniu parašu arba atsiunčiama naudojantis kurjerių paslaugomis. Norėdami pasinaudoti TF Bank siūloma refinansavimo paslauga, apsilankykite refinansavimo skiltyje ir skaičiuoklėje pasitikrinkite preliminarią mėnesio įmoką. Tuomet jums beliks tik suvesti savo asmens duomenis, kurių dėka patikrinsime jūsų mokumą ir galimybę pasiskolinti bei patvirtinti savo tapatybę jums patogiu būdu.

Be to, jog refinansavimas su TF Bank yra itin paprastas, dar siūlome ir labai palankias sąlygas – mažas palūkanas, sutarties sudarymą be jokių mokesčių, nemokamas finansines konsultacijas ir neribotą refinansuojamų paskolų skaičių. Taip pat per visą laikotarpį galime suteikti ir vienas kredito atostogas, kurių metu mėnesio įmoką galėsite tiesiog atidėti kitam mėnesiui.

 

Kada reikalingas refinansavimas?

 

Kreditų refinansavimas yra puiki išeitis norint sutaupyti dengiant turimus įsipareigojimus. Refinansuodami savo paskolas turėsite galimybę sumažinti palūkanų normą, mėnesines įmokas ir gauti patogesnius mokėjimų terminus. Šios sąlygos gali būti dėl kelių priežasčių – pasikeitusio kreditingumo ar kitų esminių sąlygų pasikeitimo nuo to laiko, kai pasiėmete paskolą galbūt nelabai palankiomis sąlygomis.

 

Būsto remonto paskolos refinansavimas

 

Refinansuoti galite ne tik vartojimo, automobilio, bet ir remonto paskolas. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, jog refinansavimą siūlome paskoloms iki 15 000 EUR, tad jei remonto paskolos suma šią sumą vis dar viršija, teks šiek tiek palūkėti. Visgi, tokiu atveju, siūlome pasinaudoti nemokama TF Bank finansine konsultacija, kurios metu kartu nuspręsime kaip ir kada geriausia paskolą refinansuoti.

Kitos TF Bank paskolos

Vartojimo paskola

Nuo 500 iki 20 000 €

Automobilio paskola

Nuo 1000 iki 20 000 €

Paskola remontui

Nuo 2000 iki 20 000 €

Turite klausimų? Susisiekite!