Automobilio paskola 

Keliaukite su naujuoju automobiliu jau šiandien!

 • Paskolos suma nuo 1 000 iki 20 000 € iki 96 mėn. laikotarpiui.
 • Jokio sutarties sudarymo mokesčio.

 • Jokio pradinio įnašo ir KASKO draudimo.

 • Palūkanos tik 7 %.
 • Nereikia įkeisti automobilio ar kito turto. 

Pavyzdžiui: skolinantis 7000 €, sutartį sudarant 84 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 140.65 €, metinė palūkanų norma – 7 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0.5 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €, BVKKMN – 17.70 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 11,814.50 €

Kodėl verta rinktis TF Bank paskolą automobiliui?

 

 • Automobilio paskolą gausite ypač greitai – per 1 d.d.
 • Nereikalingas pradinis įnašas ar „Kasko" draudimas.
 • Neribojama automobilio kaina.
 • Neribojamas vairuotojo amžius.
 • Automobilio pardavėjas gali būti tiek fizinis, tiek juridinis asmuo.
 • Automobilio paskolą galėsite grąžinti anksčiau be papildomų mokesčių.
 • Galėsite pasinaudoti automoblio kredito atostogomis (trukmė 1 mėn., 1 kartą kartą per sutarties laikotarpį).
 • Galėsite į paskolos sumą įtraukti papildomas automobilio išlaidas: draudimą, žiemines padangas ir t.t.

  Noriu gauti paskolą

Ypatingos automobilio paskolos sąlygos

 

 • Metinė palūkanų norma tik 7 %.
 • Automobilio paskolos suma nuo 1000 € iki 20 000 €.
 • Automobilio paskolos laikotarpis nuo 12 iki 96 mėnesių.
 • Mėnesio administravimo mokestis 0,5%.
 • Sutarties sudarymo mokestis 0 €.


Pavyzdžiui: skolinantis 7000 €, sutartį sudarant 84 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 140.65 €, metinė palūkanų norma – 7 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0.5 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €, BVKKMN – 17.70 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 11,814.50 €Noriu gauti paskolą

Reikalavimai, norintiems gauti automobilio paskolą

 

 • Darbo stažas – ne mažiau 4 mėnesiai.
 • Nėra pavėluotų mokėjimų kitiems kreditoriams.

Noriu gauti paskolą

Dažniausiai užduodami klausimai apie automobilio paskolą

Paskolą galite gauti, užpildę paraišką, kurią rasite čia.
Prisijunkite, suveskite savo duomenis ir norimą paskolos sumą, Jums iškart bus pateiktas banko pasiūymas su detaliomis sąlygomis. Pasirašykite sutartį, ir dar tą pačią dieną gaukite automobilio paskolą. Jums nereikės vykti į banką – viskas vyksta internetu. Tai taip paprasta!

Sutartį dėl TF Bank paskolos galite pasirašyti vienu iš Jums patogių būdu:
- Mobiliuoju parašu.
- Smart - ID programėle.
Taip pat kredito sutartį galime nemokamai atsiųsti bet kokiu Jūsų nurodytu adresu per DPD kurjerių tarnybą, iš anksto susitarus dėl Jums patogaus vizito laiko.

Pasirašius sutartį iki 14:00 valandos ir jei nereikalingi papildomi dokumentai, pinigai Jūsų sąskaitą pasieks tą pačią dieną, pasirašius po 14:00 val. – pinigus gausite kitą darbo dieną.

Turite daugiau klausimų apie paskolas automobiliui?

Gaukite automobilio paskolą greitai, skaidriai ir patogiai

1. Prisijunkite nuotoliniu būdu.

2. Užpildykite paraišką ir gaukite pasiūlymą.

3. Susipažinkite su sutarties sąlygomis ir pasirašykite sutartį.

4. Gaukite pinigus į banko sąskaitą.

Daugiau straipsnių apie automobilio ir kitas paskolas

Automobilio paskola ar lizingas: ką rinktis?

 

Tai – dvi galimybės, skirtos norintiems įsigyti transporto priemonę, tačiau neturintiems reikiamos sumos. Tiek auto paskola, tiek lizingas yra susijęs su papildomais finansiniais įsipareigojimas, tad, prieš priimant galutinį sprendimą, derėtų pasverti, kuris variantas tinkamesnis.


Žemesnės palūkanos vs nekintančios palūkanos


Automobilio lizingas vilioja žemesnėmis palūkanomis nei greitos paskolos automobiliui pirkti, tačiau būtina žinoti, jog augant EURIBOR palūkanų normai, kiltų ir turimo autolizingo mėnesinės įmokos dydis. Automobilio paskola ir šios sutartyje numatytas įmokos dydis nekinta, tad galėsite būti ramūs dėl savo finansinių įsipareigojimų pastovumo.


Kreditas automobiliui – lankstesnė alternatyva


Lizingas įspraudžia į griežtus rėmus, tuo tarpu kreditas automobiliui – gerokai lankstesnė alternatyva. Minimali automobilių lizingo suma įprastai yra 5000 €, o perkamo automobilio amžius negali būti didesnis nei 10-15 metų, tad kai kurie klientai, norintys pasinaudoti šia galimybe, yra priversti pirkti brangesnį automobilį nei galbūt norėtų, tad ir mėnesinė įmoka gerokai išauga. Tuo tarpu, automobilio paskola prasideda vos nuo 1000 € ir siekia net iki 20 000 €, o kreditorius perkamo automobilio atžvilgiu nediktuoja jokių sąlygų!


Imant paskolą automobiliui nereikia pradinio įnašo


Pradinio įnašo būtinybė, perkant automobilį lizingu, verčia pasukti galvą, kur gauti papildomų lėšų. Pinigų reikia ir KASKO draudimui, kuris, lizingo atveju, yra privalomas. Paskolos automobiliui ne tik nereikalauja pradinio įnašo, bet ir suteikia galimybę skolintis daugiau nei kainuoja perkamas automobilis (perkant lizingu, gaunama tik automobilio kainai lygi paskola). Likusią sumą galima išleisti savo nuožiūra, pavyzdžiui, automobilio remontui (jei yra būtinybė), vasarinių ar žieminių padangų komplektui, privalomajam vairuotojų civilinės atsakomybės draudimui ar kita. Beje, KASKO draudimas paskolos automobiliui atveju – ne reikalavimas, o asmeninis savininko apsisprendimas.


Kaip naudotis automobilio paskolos skaičiuokle?


Mūsų interneto svetainėje esanti automobilio paskolos skaičiuoklė leis Jums paprastai sužinoti preliminarią mėnesio įmokos dydį. Tereikia įvesti norimą pasiskolinti sumą bei terminą, per kurį planuojate grąžinti paskolą. Jei įmokos dydis, objektyviai įvertinus gaunamas pajamas, atrodo per didelis, pažiūrėkite, kiek reikėtų mokėti imant paskolą automobiliui ilgesniam laikotarpiui.
Matydami mėnesinės įmokos dydį, lengviau nuspręsite, ar tai – pigiausia paskola automobiliui ir, vos vieno klavišo spustelėjimu, galėsite pradėti pildyti paraišką auto kreditui gauti.

Kitos TF Bank paskolos

Vartojimo paskola

Nuo 500 iki 20 000 €

Paskola remontui

Nuo 2000 iki 20 000 €

Refinansavimas

Nuo 1000 iki 20 000 €

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!