Informacija apie slapukus

Slapukai

Saugumo ryšys

tfbank.lt naudoja HTTPS ryšį, kuris suteikia jums užkoduotą ryšį su mūsų sistemomis. Jūsų naršyklėje užrakinimas žaliu fonu reiškia saugų ryšį. Galite spustelėti užrakto vaizdą, kad įsitikintumėte, ar sertifikatas galioja. Prieš saugodami savo duomenis internete, turite įsitikinti, kad jūsų interneto ryšys yra saugus.

Informacijos rinkimas ir slapukai

Tfbank.lt naudoja slapukus matuoti lankytojų statistiką ir pagerintų svetainės funkcionalumą. Mes nenaudojame slapukų asmeninei informacijai saugoti.

Slapukas – maža duomenų dalis saugoma Jūsų naršyklėje kaip failas. Yra dviejų rūšių slapukai: pastovūs ir laikini. Laikini slapukai išnyksta automatiškai, kai tik uždarote naršyklę. Pastovūs slapukai lieka Jūsų kompiuteryje ilgesnį laikotarpį.

Jeigu nenorite, kad jūsų kompiuteris saugotų slapukų failus, galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji automatiškai atmestų slapukų failus ar kiekvieną kartą Jums praneštų, jei svetainė prašys įrašyti slapukų failą. Per naršyklę Jūs taip pat galite ištrinti anksčiau išsaugotus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite savo naršyklės pagalbos meniu.

Bendrą informaciją apie slapukus galite rasti Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos puslapyje.

Informacija apie TF Bank naudojamus slapukus

Norime, kad svetainės veikimas būtų kuo sklandesnis, naudojame įrenginio identifikatorius, žinomus kaip slapukus. Žemiau nurodome TF Bank slapukų naudojimą mūsų svetainės/domenuose ir kaip galite su jais sutikti, blokuoti arba ištrinti.

Savo svetainėje naudojame keturių kategorijų slapukus: būtinieji slapukai, nustatymų slapukai, statistikos ir rinkodaros slapukai. Būtini slapukai yra privalomi, kad svetainė veiktų tinkamai ir galėtumėte apsilankyti svetainėje, naudotis svetainės funkcijomis. Išskyrus šiuos slapukus, kitus naudojame tik tuo atveju, jei sutinkate juos naudoti pasirinkdami slapukų laukelyje, kuris pasirodo pirmą kartą įėjus į svetainę. Šie kiti slapukai leidžia optimizuoti svetainės funkcijas pagal vartotojo poreikius, pagerinti patirtį ir individualizuoti būsimus apsilankymus. Jei nesutinkate, kad saugotume tam tikrus slapukus, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės dalimis ir kai kurios svetainės gali neveikti tinkamai. Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad tam tikrus slapukus įdeda trečiųjų šalių paslaugos, rodomos mūsų puslapiuose.

Kai kurie slapukai taip pat renka informaciją apie jus ir jūsų elgesį internete. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip mes apdorojame asmeninę informaciją, galite perskaityti TF Bank privatumo politiką. Privatumo politikoje taip pat rasite informacija kur reikia kreiptis, jei turėsite klausimų dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo.

Užtikriname, kad jūs kontroliuojame kaip naudoti slapus, esančius jūsų įrenginyje. Todėl jums suteikiame galimybę pasirinkti slapukų kategorijas, kuriuos naudotume jūsų įrenginyje. Sutikimą galite pakeisti arba atšaukti naudodami slapukų sutikimą, slapukų laukelyje, mūsų svetainėje. Jei turite klausimų dėl slapukų, kuriuos įdėjome į jūsų įrenginį – galite susisiekti su mumis el. paštu post@tfbank.no. Susisiekdami nurodyti savo sutikimo ID ir datą, kurią rasite žemiau.

Kas yra slapukai?

Slapukas maža duomenų dalis išsaugoma jūsų įrenginyje: kompiuteryje, mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ir t.t. kai jūs apsilankote puslapyje. Slapuke yra svetainės, iš kurios gaunamas slapukas, pavadinimas, kiek laiko bus slapukas saugomas ir skaičius (dažniausiai yra sugeneruojamas unikalus skaičius). Slapukai yra naudojami pagerinti svetainės veikimą taip pat suteikti informaciją svetainės savininkui. Slapukai leidžia atskirti skirtingus vartotojus, o tai gali suteikti kiekvienam vartotojui labiau pritaikytą ir teigiamą svetainės patirtį.