Slapukai

Mes tvarkome Jūsų asmeninę informaciją remiantis asmens duomenų apsaugos įstatymu ir apsaugome jūsų duomenis nuo neteisėtų veiksmų.

SAUGUMAS

tfbank.lt naudoja HTTPS ryšį, kuris suteikia jums užkoduotą ryšį su mūsų sistemomis. Jūsų naršyklėje užrakinimas žaliu fonu reiškia saugų ryšį. Galite spustelėti užrakto vaizdą, kad įsitikintumėte, ar sertifikatas galioja. Prieš saugodami savo duomenis internete, turite įsitikinti, kad jūsų interneto ryšys yra saugus.

INFORMACIJOS RINKIMAS IR SLAPUKAI

tfbank.lt naudoja slapukus puslapio lankytojų srauto statistikąi, siekiant pagerinti puslapio funkcionalumą. Mes nenaudojame slapukų asmeninei informacijai saugoti.

Slapukas - maža duomenų dalis, saugoma Jūsų naršyklėje kaip failas. Yra dviejų rūšių slapukai: pastovūs ir laikini. Laikini slapukai išnyksta automatiškai, kai tik uždarote naršyklę. Pastovūs slapukai lieka Jūsų kompiuteryje ilgesnį laikotarpį.

Jeigu nenorite, kad jūsų kompiuteris saugotų slapukų failus, galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji automatiškai atmestų slapukų failus ar kiekvieną kartą Jums praneštų, jei svetainė prašys įrašyti slapukų failą. Per naršyklę Jūs taip pat galite ištrinti anksčiau išsaugotus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite savo naršyklės pagalbos meniu.