Susidūrus su finansiniais sunkumais

Susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais

Ir sudėtingose situacijose įmanoma rasti sprendimą, kuris sumažintų jūsų finansinę naštą. Kuo anksčiau aptarsite su banko specialistais iškilusias problemas ar sunkumus, tuo paprasčiau bus jas spręsti ir išvengti sutarties perdavimo skolų išieškojimo bendrovei.

Jei pasikeitė jūsų finansinė situacija: netekote darbo, sumažėjo pajamos ar kitos problemos, kviečiame kreiptis telefonu 1899 arba el. paštu info@tfbank.lt. Banko darbuotojai gali paprašyti papildomų dokumentų, įrodančių jūsų finansinės situacijos pasikeitimą. Šie dokumentai reikalingi, kad būtų lengviau įvertinti pasikeitusią finansinę situaciją bei rasti tinkamiausią būdą finansiniams sunkumams sumažinti.

Primename, kad kreiptis į banką galite net ir tuomet, kai jau turite pradelstų mokėjimų, esame linkę bendradarbiauti ir surasti bendrą sprendimą dėl mokėjimų vykdymo.

Kaip mes galime padėti:

  • Mėnesio kredito atostogos - klientas gali pasinaudoti mėnesio kredito atostogomis kartą per sutarties laikotarpį. Kredito atostogų metu, klientas turi mokėti tik palūkanas ir kitus mokesčius. Prašymą galima pateikti el. paštu info@tfbank.lt. Prašymo formą galite rasti čia.
  • Paskolos įmokų atidėjimas - klientas tam tikrą laikotarpį gali mokėti tik palūkanas ir kitus mokesčius. Prašymą galima pateikti el. paštu info@tfbank.lt. Prašymo formą galite rasti čia.
  • Paskolos restruktūrizavimas (paskolos termino pratęsimas) - kliento paskolos grąžinimo termino pratęsimas, sumažinamos mėnesio įmokos. Prašymą galima pateikti el. paštu info@tfbank.lt. Prašymo formą galite rasti čia.
Turite klausimų? Susisiekite!