Pigi paskola internetu

Pigi paskola automobiliui

Vertindami klientų poreikius, pastebime, kad vienas aktualiausių klausimų yra pigiausia paskola automobiliui. Siekiame pasiūlyti geriausias sąlygas skolinantis, todėl TF Bank pigi paskola automobiliui taps puikiu pasirinkimu nusprendus suremontuoti turimą automobilį arba pakeisti jį kita transporto priemone. Jokio pradinio įnašo ar turto įkeitimo!

Gauti pasiūlymą

Pigi paskola būsto remontui

Pigi paskola būsto remontui yra lankstus sprendimas ne tik nusprendus atlikti būsto remontą, bet ir ieškant naujų baldų ar buitinės technikos. Jei planuojate įsigyti naujus namus ar kitą nekilnojamojo turto objektą, tačiau Jums trūksta tam tikros pinigų sumos, TF Bank taip pat suteiks reikalingą pagalbą. Pigios paskolos būsto remontui ir kitiems Jūsų asmeniniams tikslams – tai galimybė skolintis be pradinio įnašo ar NT įkeitimo.

Gauti pasiūlymą

Šiandieniniam vartotojui svarbu ne tik pigiausia paskola internetu, bet ir greitas, paprastas bei saugus paskolos suteikimo procesas. TF Bank siekia užtikrinti, kad pigios paskolos suteikimas nekeltų papildomų rūpesčių, užtikrintų greitą ir sklandų procesą, o pinigai jūsų sąskaitą pasiektų vos per vieną darbo dieną

Pigios paskolos skaičiuoklė – pirmasis žingsnis sudarant paskolos sutartį ir patogus įrankis žmonėms, norintiems sužinoti preliminarų mėnesinės įmokos dydį. Viskas, ką turite padaryti, – TF Bank vartojimo paskolos skaičiuoklėje nurodyti norimą paskolos sumą ir laikotarpį, kuriam ketinate skolintis.

Jei sugeneruoti duomenys atitinka jūsų lūkesčius, tiesiog spustelėkite mygtuką „Gauti paskolą“, esantį po skaičiuokle.

Norėdami patvirtinti savo asmens tapatybę, tai atlikti galite Jums patogiausiu būdu. Patvirtinus tapatybę „Smart – ID“ programėle ar mobiliuoju parašu, atsakymas dėl paskolos suteikimo įprastai pateikiamas iš karto. Šis procesas gali tapti šiek tiek ilgesnis, jei siekiant įvertinti kliento galimybę gauti paskolą, mums prireiktų papildomų duomenų. Jei nuspręstumėte savo tapatybę patvirtinti atlikus 0,01 ct mokėjimą iš asmeninės banko sąskaitos, TF Bank sprendimą dėl pigaus kredito išdavimo pateiks per 1 darbo dieną el. paštu arba telefonu.

Patvirtinus paraišką, pigi vartojimo paskola Jums bus suteikta pasirašius paskolos sutartį:

 • Internetu, prisijungus su „Smart – ID“ programėle arba pasirašius mobiliuoju parašu.
 • Fiziniu parašu (sutartį Jūsų nurodytu adresu nemokamai pristatys kurjeris).

Pinigai Jūsų sąskaitą pasieks vos per 1 darbo dieną*!

*Pinigai pervedami tą pačią darbo dieną, jei paskolos sutartis buvo pasirašyta iki 14 val. ir paskolos gavėjui nereikia pateikti jokių papildomų dokumentų. Jei paskolos sutartis buvo pasirašyta po 14 val., pinigai pervedami kitą darbo dieną.

Paskolos pigiau, greičiau ir paprasčiau!

Pigiausia paskola yra viena aktualiausių užklausų, vertinant kredito bendroves. Džiaugiamės, jog galime Jums pasiūlyti ne tik žemas palūkanas, bet ir patrauklias paskolos sąlygas!

 • Paprastas pigios paskolos sutarties pasirašymas, trunkantis vos kelias minutes.
 • Pigi paskola internetu – tai galimybė pasiskolinti neišėjus iš namų.
 • Priklausomai nuo individualių poreikių, gali būti pasirašoma tiek elektroninė, tiek fizinė paskolos sutartis.
 • Pinigai paskolos gavėją pasiekia vos per 1 darbo dieną nuo sutarties pasirašymo.
 • Susidūrus su finansinėmis problemomis, TF Bank savo klientams siūlo kredito atostogas – net ir pigiausias kreditas gali būti atidedamas vieną kartą per paskolos sutarties laikotarpį, praleidžiant įmokos mokėjimą.
 • Nemokamas paskolos grąžinimas anksčiau laiko.
 • TF Bank pigios paskolos nereikalauja pateikti pinigų išleidimo faktą patvirtinančių sąskaitų, todėl pinigai gali būti naudojami Jūsų nuožiūra.

Reikalavimai, norintiems gauti pigią paskolą

 

 • Darbo stažas – ne mažiau 4 mėnesiai.
 • Nėra pavėluotų mokėjimų kitiems kreditoriams.


Gauti pasiūlymą

Gaukite pigią paskolą greitai, skaidriai ir patogiai

1. Prisijunkite nuotoliniu būdu.

2. Užpildykite paraišką ir gaukite pasiūlymą.

3. Susipažinkite su sutarties sąlygomis ir pasirašykite sutartį.

4. Gaukite pinigus į banko sąskaitą.

Kitos TF Bank paskolos

Vartojimo paskola

Nuo 500 iki 15 000 €

Automobilio paskola

Nuo 1000 iki 15 000 €

Paskola remontui

Nuo 2000 iki 15 000 €

Turite klausimų? Susisiekite!