2021.03.17

Mini paskola  

Nesvarbu, ar ieškote būdų, kaip atnaujinti būstą, ar norite išvykti trumpų atostogų, nedidelis vartojimo kreditas yra puikus būdas visiems planams įgyvendinti. 

Mini paskola įvairiausioms reikmėms

Internetinis paskolų bankas TF Bank siūlo pasiskolinti nuo 500 iki 10 000 eurų. Šie pinigai gali būti panaudoti įvairiausiais būdais: remontuojant namus ar automobilio gedimą, prireikus medicininių paslaugų ar tiesiog užsimanius atostogų. Jums niekaip nereikės pagrįsti panaudotų pinigų: mes neprašome pateikti pirkimo kvitų ar sąskaitų. 

Vartojimo paskolai nereikalingas ir joks pradinis įnašas: kitaip nei lizingas, šie pinigai gali būti panaudoti iškart, be jokio išankstinio taupymo. Pasiskolintus pinigus visada galėsite grąžinti anksčiau laiko be papildomo mokesčio. Per visą skolinimosi laikotarpį taip pat galima pasinaudoti kredito atostogomis – vieną kartą įmokos mokėjimą atidėti vienam mėnesiui (apie tai būtina informuoti banką el. paštu info@tfbank.lt).

Ieškantiems specialių pasiūlymų, rekomenduojama nuolat stebėti paskolos teikėjų rinką. Apie geriausius pasiūlymus dažniausiai pranešama naujienlaiškiuose, socialiniuose tinkluose ar paskolos teikėjų tinklalapiuose.

Kas gali gauti mini paskolą?

Maža ar didele vartojimo paskola pasinaudoti gali kiekvienas Lietuvos gyventojas tarp 22 ir 75 metų, kas mėnesį gaunantis oficialias nuolatines pajamas. Svarbiausia, jog jūsų norima pasiskolinti suma nebūtų didesnė nei 40 procentų gaunamų pajamų, atmetus visus likusius finansinius įsipareigojimus (kitų paskolų, lizingo sutarčių įmokas ar delspinigius). Taip pat atsižvelgiame ir į kitus rodiklius, pavyzdžiui, ar neturite skolų kitiems kreditoriams.

Greita mini paskola internetu

Lengviausias būdas pasiskolinti nedidelę sumą pinigų – užpildžius paraišką internetu. Tai galite padaryti tfbank.lt tinklalapyje viršuje pasirinkę norimą paskolos tipą. Dešinėje puslapio pusėje esančioje skaičiuoklėje nustatykite norimą paskolos sumą bei terminą ir skaičiuoklės apačioje pamatysite preliminarią mėnesio įmoką. Jeigu ši suma ir paskolos sąlygos jums atrodo tinkamos, pratęskite paspaudę mygtuką „Gauti paskolą“.

Naujame lange paprašysime prisijungti naudojantis mobiliuoju parašu arba „Smart-ID“ programėle. Tęsti galite ir neprisijungę. Naujame puslapyje būtina užpildyti savo asmens duomenis: vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, šeimyninę padėtį, gaunamas pajamas ir turimus įsipareigojimus. Valstybės tarnautojų papildomai prašome pateikti savo paskutinių 6 mėn. banko sąskaitos išrašą PDF formatu. Visi šie duomenys leis mums suprasti, ar galime jums suteikti norimą kreditą. Galiausiai, pabaigoje beliks patvirtinti, jog sutinkate su privatumo politika, duomenų teisingumu ir patvirtinti savo tapatybę. Tapatybę patvirtinti galima pasinaudojus tuo pačiu mobiliuoju parašu, „Smart-ID“ programėle arba atlikus 1 cento bankinį pavedimą į mūsų sąskaitą. Patvirtinus tapatybę bankiniu pavedimu, atsakymą į jūsų paraišką pateiksime per 1 darbo dieną – apie tai jus informuosime telefonu arba el. paštu. Jeigu pasirinkote tapatybės patvirtinimą m. parašu arba „Smart-ID“ programėle, atsakymo sulauksite kiek greičiau.

Jeigu pasiūlytos paskolos sąlygos jums tiks, beliks pasirašyti sutartį. Tai galima padaryti el. būdu (mobiliuoju parašu arba „Smart-ID“ programėle) arba fiziniu būdu (sutartį jums atveš DPD kurjeriai). Pasirašius sutartį, pinigai jūsų sąskaitą pasieks jau labai greitai, per 1 darbo dieną.

Greita mini paskola telefonu

Nors TF Bank šiuo metu nesuteikia galimybės pasinaudoti paskola telefonu, mes darome viską, kad paskolos gavimo procesas būtų kuo lengvesnis. Būtent todėl kiekvieną darbo dieną, tarp 9 ir 19 valandos galite paskambinti mums numeriu 1899 (+37052142310, jeigu skambinate iš užsienio), o mūsų konsultantai jums padės kiekviename paskolos paraiškos teikimo žingsnyje.