Asmeninė paskola

Asmeninė paskola

Galvojate apie būsto remontą ar naują automobilį, tačiau neturite pakankamai santaupų? Asmeninė paskola padės greitai ir lengvai įgyvendinti Jūsų išsikeltus tikslus!

 • Gaukite vartojimo paskolą nuo 500 iki 20 000 iki 96 mėn. laikotarpiui.
 • Greitas suteikto kredito (paskolos) išmokėjimas.
 • Sutarties sudarymo mokestis 0 €.
 • Fiksuotos palūkanos nuo 14%.
 • Galimybė paskolą grąžinti anksčiau be papildomų mokesčių.


  Pavyzdžiui: skolinantis 5000 €, sutartį sudarant 48 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 136.63 €, metinė palūkanų norma – 14%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 €, BVKKMN – 14.95 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 6558.35 €.

Asmeninė paskola – kas tai?

 

Asmeninė paskola – tai finansinė paslauga, kuri suteikia galimybę gauti tam tikrą pinigų sumą, kurią vėliau grąžinate per nustatytą laikotarpį su tam tikru palūkanų procentu. Ši paskola gali būti naudojama įvairiems tikslams: namų remontui, automobilio įsigijimui, medicininėms išlaidoms ar kitiems netikėtiems finansiniams klausimams spręsti. Norėdami apskaičiuoti preliminarią mėnesinę įmoką, galite pasinaudoti TF Bank asmeninės paskolos skaičiuokle.

Asmeninė paskola yra lankstus ir patogus skolinimosi sprendimas. Paraišką dėl paskolos gavimo galite pateikti internetu. Patvirtinus paskolos paraišką ir pasirašius sutartį, pinigus į savo sąskaitą gausite per vieną darbo dieną.

 

Gauti pasiūlymą

Asmeninė paskola

Kokie yra asmeninės paskolos privalumai?

 

 • Lankstumas. Galite pasirinkti pageidaujamą asmeninės paskolos sumą ir grąžinimo laikotarpį, atitinkantį jūsų finansines galimybes.
 • Greitis. Asmeninė paskola suteikiama vos per vieną darbo dieną.
 • Patogus grąžinimas. Paskolą galėsite grąžinti anksčiau laiko ir be jokių papildomų mokesčių.
 • Nereikalingas užstatas. Asmeninės paskolos nereikalauja užstato.

 

Gauti pasiūlymą

Televizorius ir žiedas

Kaip gauti asmeninę paskolą internetu?

 

Tai – paprasta! Paskolos skaičiuoklėje pasirinkite pageidaujamą pinigų sumą, nurodykite grąžinimo terminą ir spauskite mygtuką „Gauti paskolą“. Tuomet prisijunkite prie sistemos, naudodami mobilųjį parašą arba „Smart-ID“ ir pateikite nurodytus asmeninius duomenis. Po anketos užpildymo mes įvertinsime jūsų paraišką ir sugrįšime su atsakymu. Jei asmeninės paskolos paraiška bus patvirtinta ir jokių papildomų dokumentų netrūks, pinigus į savo sąskaitą gausite vos per vieną darbo dieną.

Jei pageidausite, sutartį pasirašyti galėsite ir fiziniu būdu – tokiu atveju sutartį į jūsų namus atveš kurjeris.

 

Gauti pasiūlymą

Kodėl verta kreiptis į TF Bank dėl asmeninės paskolos?

 

TF Bank siūlo patrauklias sąlygas asmeninėms paskoloms gauti. Mes visuomet atsižvelgiame į individualius klientų poreikius ir jų finansinę situaciją. Atsižvelgdami į savo klientų poreikius taip pat siūlome itin lanksčias ir patrauklias skolinimosi sąlygas, konkurencingas palūkanų normas, lankstų paskolos grąžinimo grafiką, mėnesio trukmės kredito atostogas ir kt. Susisiekite ir papasakosime daugiau!

 

Gauti pasiūlymą

Ikona spaudžianti rankas

Dažniausiai užduodami klausimai apie asmeninę paskolą

Asmeninės paskolos dydis siekia nuo 500 iki 20 000 EUR.

Asmeninės paskolos grąžinimo trukmė priklauso nuo jūsų individualių poreikių. Minimali paskolos grąžinimo trukmė – 12 mėnesių, maksimali – 96 mėnesiai (8-eri metai).

Pasirašius sutartį iki 14:00 valandos ir jei nereikalingi papildomi dokumentai, pinigai Jūsų sąskaitą pasieks tą pačią dieną, pasirašius po 14:00 val. – pinigus gausite kitą darbo dieną.

Daugiau informacijos apie TF Bank paskolas galite rasti TF Bank skiltyje Informacija klientams, taip pat susisiekę su mumis telefonu 1899 arba parašę mums elektroniniu paštu info@tfbank.lt

Gaukite asmeninę paskolą, atitinkančią Jūsų asmeninius poreikius!

1. Prisijunkite nuotoliniu būdu.

2. Užpildykite paraišką ir gaukite pasiūlymą.

3. Susipažinkite su sutarties sąlygomis ir pasirašykite sutartį.

4. Gaukite pinigus į banko sąskaitą.

Kitos TF Bank paskolos

Vartojimo paskola

Nuo 500 iki 20 000 €

Paskola remontui

Nuo 2000 iki 20 000 €

Refinansavimas

Nuo 1000 iki 20 000 €

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!